Taśma AmbiTass do woreczków 12mm x 66m biała

AMB027

Nowy

Polska, bardzo mocna taśma na kauczuku naturalnym. Dostępna w szerokiej palecie kolorów: białym, transparentnym, czerwonym, żółtym, niebieskim, zielonym, pomarańczowym. IDEALNA DO ZAMYKANIA, ŁĄCZENIA I OZNACZANIA WORECZKÓW FOLIOWYCH !!! 

 

Więcej szczegółów

3,49 zł

3,49 zł za rol.

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Umożliwia łatwą i szybką identyfikację przesyłek. Bardzo dobrze  klei się do wszystkich powierzchni. Jest komfortowa w pracy - cicho się odwija. Nośnikiem kleju jest bardzo gruba folia PCV.

Powstanie taśm pakowych datuje się na 1930r., kiedy to producenci opakowań zainteresowali się nowym, lepszym rodzajem folii. Był to popularny teraz celofan (polimer celulozy). Jego największą zaletą był brak koloru i wyjątkowa przeźroczystość. Dzięki temu klient dobrze widział co kupuje a żywność zapakowana w celofan pozostawał świeża. Problemem była sztywność celofanu i w związku z tym łatwo się odwijał. Trzeba było to czymś zakleić. Wówczas koncern 3M zaproponował taśmę o nazwie Scotch Tape. Nadzwyczajne właściwości taśmy ukryte były w kleju, który był preparatem adhezyjnym – podatnym na działanie nacisku. I dlatego taśma dobrze klei tylko wówczas kiedy ją przyciśniemy.  

Taśma znakomicie klei opakowania praktycznie w każdych warunkach np.: w chłodni. W związku z historycznym pochodzeniem taśm (USA) rozmiar taśmy może mieć tolerancję +/- 9%.

 

Produkty powiązane