FENOMENALNE! Koperty bąbelkowe F-16

AMB218

Nowy

Koperty babelkowe FENOMENALNE!

Rozmiar wewnętrzny:225 x 345mm

Rozmiar zewnętrzny:245 x 355mm

Ilość sztuk w kartonie: 100; material: papier śnieżnobiały o wysokiej gramaturze 80g/m2. ze specjalną warstwa przeciw-wilgociową; zamknięcie: pasek silikonowy o gramaturze 40g/m2. - łatwozamykalny

GRATIS! Ekologiczne powietrze prosto z Puszczy Kampinoskiej...;)

BEZPŁATNIE POSZERZYLIŚMY ROZMIAR KOPERT!

Więcej szczegółów

39,99 zł

39,99 zł za 100 szt

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

FENOMEN-alne! koperty bąbelkowe

zawierające powietrze z Puszczy Kampinoskiej...;)

Koperty z zabezpieczeniem powietrznym popularnie nazywanymi kopertami bąbelkowymi są znakomitym produktem zabezpieczającym delikatne przesyłki. Wykonane są z papieru z ochronnym wkładem z folii LDPE oraz folii pęcherzykowej o średnicy bąbelka aż 11mm. Takie zabezpieczenie powoduje, że przesyłka jest chroniona zarówno przed wilgocią jak i uszkodzeniami mechanicznymi.

Koperty FENOMEN-alne! znajdują swoje zastosowanie przy pakowaniu takich produktów jak płyty CD, książki, prezenty, dokumenty, części elektroniczne, biżuterii, ubrań oraz wielu innych przedmiotów wymagających najwyższej ochrony. Zastosowanie naszych kopert zmniejszy koszty wysyłki a także uchroni nas od kosztów utraconych korzyści w przypadku gdy klient otrzyma od Państwa uszkodzoną przesyłkę.

Koperty FENOMEN-alne! produkowane są na nowoczesnej i w pełni zautomatyzowanej linii produkcyjnej. Taki system produkcji pozwoli w pełni zaspokoić naszych klientów pod względem jakościowym, pozwoli też na zaoferowanie kopert FENOMEN-alnych w rozsądnej cenie. Oferowany system jakości przez tą linię natychmiast zatrzymuje produkcje w przypadku gdyby koperta nie spełniała założonych parametrów.

Koperty FENOMEN-alne! produkowane są z papieru jednostronnie gładzonego o wysokiej gramaturze 80g/m2. z warstwą polietylenu. Posiadają zamknięcie z paska silikonowego o gramaturze 40g/m2. i szerokości 15 mm, pozwala on na łatwe i szczelne zamykanie kopert. Szeroki zgrzew z trzech stron koperty zapewni nieprzeciętną wytrzymałość na jej rozerwanie.

Produkty powiązane